signatura  nečitelná - Chalupa u potoka

Olej na plátně. 35x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

signatura nečitelná
303045. Chalupa u potoka
Dražba ukončena:04.01.2020 20:16:41
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:5 500 Kč