signatura  nečitelná - Konvalinky

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 41x49 cm. Signováno vpravo nahoře nečitelně, datováno 51. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 49 cm

signatura nečitelná
72598. Konvalinky
Dražba ukončena:30.01.2022 21:34:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč