signatura  nečitelná - Kráska a zvíře

Kombinovaná technika, 35x26 cm. Signováno vpravo dole J. Bal. 84. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen, papír v krajích poškozen.

signatura nečitelná
62094. Kráska a zvíře
Dražba ukončena:25.07.2021 21:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 17.07.2021 15:29:41 6056