signatura  nečitelná - Mokřady za vesnicí

Olej na plátně, 55x68 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

signatura nečitelná
82380. Mokřady za vesnicí
Dražba ukončena:31.08.2022 20:58:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč