signatura  nečitelná - Tání ve vesnici

Olej na plátně, 58x72 cm, signováno vlevo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
15327. Tání ve vesnici
Dražba ukončena:24.01.2018 19:40:39
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč