signatura  nečitelná - V kostele

Olej na překližce, 45x40 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám.

signatura nečitelná
14882. V kostele
Dražba ukončena:30.11.2017 20:03:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč