signatura  nečitelná - V trysku

Litografie, 12x20 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
58195. V trysku
Dražba ukončena:15.04.2021 19:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč