signatura  nečitelná - Výstavba kolektoru 1960

Akvarel na kartonu, 35x49 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

signatura nečitelná
32709. Výstavba kolektoru 1960
Dražba ukončena:30.05.2019 21:38:57
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 300 Kč