signatura  nečitelná - Zátiší s květinami a ovocem

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 60x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen, karton zvlněný.

signatura nečitelná
61700. Zátiší s květinami a ovocem
Dražba ukončena:27.06.2021 21:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 20.06.2021 21:28:47 8462
500 Kč 20.06.2021 15:49:28 1509