signatura  nečitelná - Žena u potoka

Olej na plátně, 55x69 cm, signováno vlevo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

signatura nečitelná
16970. Žena u potoka
Dražba ukončena:01.03.2018 21:51:50
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 400 Kč