signatura nečitelná - Dívka s odhaleným prsem

Olej na plátně, 65x55 cm, signováno vlevo dole, rám.

Pozn.: Plátno uvolněné, rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
1131. Dívka s odhaleným prsem
Dražba ukončena:02.06.2014 19:54:00
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:4 101 Kč