signatura nečitelná - Gladioly v keramické váze

Olej na plátně, 75x59 cm, signováno vpravo dole, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

signatura nečitelná
6997. Gladioly v keramické váze
Dražba ukončena:25.01.2017 21:25:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 000 Kč