signatura nečitelná - Bohatá kytice

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
66433. Bohatá kytice
Dražba ukončena:26.09.2021 21:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč