signatura  nečitelná - Busta dívky v šátku

Alabastr, výška: 22 cm, signováno vzadu nečitelně

Pozn.: Mírně poškozeno.

signatura nečitelná
10708. Busta dívky v šátku
Dražba ukončena:01.06.2017 18:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč