signatura nečitelná - Citróny

Olej na kartonu, 35x35 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

signatura nečitelná
305345. Citróny
Dražba ukončena:26.06.2020 20:10:29
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč