signatura nečitelná - Dům v zahradě

Olej na kartonu, 41x27 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
29265. Dům v zahradě
Dražba ukončena:28.02.2019 22:36:59
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 300 Kč