signatura nečitelná - Exotický svět

Nejdelší strana: 150 cm

Dřevoryt, 65x150 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, plexisklo.

Pozn.: Papír poškozen - na dvou místech dříve přeložen.

signatura nečitelná
84895. Exotický svět
Dražba ukončena:09.10.2022 21:15:01
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč