signatura nečitelná - Ležící akt

Kresba, 29x45 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Datováno 30. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

signatura nečitelná
300872. Ležící akt
Dražba ukončena:17.09.2019 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč