signatura nečitelná - Pasačka krav - kvalitní zdobný rám

Olej na kartonu, 25x28 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 1929. Rámováno.

Nejdelší strana: 42 cm

signatura nečitelná
107971. Pasačka krav - kvalitní zdobný rám
Dražba ukončena:27.12.2023 21:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč