Friedrich Krepp - Portrét vojáka

Olej na plátně, 68x555 cm. Signováno vlevo dole Fritz Krepp. Datováno. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

300548. Portrét vojáka
Dražba ukončena:04.09.2019 20:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč