signatura nečitelná - Samota u mokřadů

Nejdelší strana: 80 cm

Olej na plátně, 40x80 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

signatura nečitelná
84898. Samota u mokřadů
Dražba ukončena:09.10.2022 21:19:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč