E. Chrobáček - Stádo ovcí za městečkem

Olej na plátně, 35x59 cm. Signováno vpravo dole E. Chrobáček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

80891. Stádo ovcí za městečkem
Dražba ukončena:03.07.2022 20:14:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč