signatura nečitelná - U zámku

Olej na plátně, 73x100 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

signatura nečitelná
13713. U zámku
Dražba ukončena:26.10.2017 18:48:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč