signatura nečitelná - V horách

Pastel, 21x41 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 58 cm

signatura nečitelná
94317. V horách
Dražba ukončena:30.04.2023 22:16:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč