signatura nečitelná - V uličkách

Kombinovaná technika, 57x44 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 84 cm

signatura nečitelná
83401. V uličkách
Dražba ukončena:04.09.2022 21:03:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč