signatura nečitelná - V zahradě

Olej na plátně, 46x55 cm. Signováno vlevo dole nečitelně.. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu neautorský přípis Chudomel 65.

Nejdelší strana: 63 cm

signatura nečitelná
86656. V zahradě
Dražba ukončena:13.11.2022 20:47:14
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč