signováno azbukou nečitelně - Večerní moře

Olej na kartonu, 34x47 cm. Signováno vlevo dole azbukou nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

signováno azbukou nečitelně
304412. Večerní moře
Dražba ukončena:12.04.2020 20:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč