signováno nečitelně (Rimer?) - Rybářské bárky

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

signováno nečitelně (Rimer?)
22355. Rybářské bárky
Dražba ukončena:26.09.2018 19:23:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč