signováno nečitelně - 2 litografie - Dívky

Litografie, průměr 57 cm. Signováno nečitelně. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
20392. 2 litografie - Dívky
Dražba ukončena:30.05.2018 22:44:46
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč