signováno nečitelně - Bohaté zátiší

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 55x68 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
23680. Bohaté zátiší
Dražba ukončena:31.10.2018 21:39:06
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 600 Kč