signováno nečitelně - Cirkus

Olej na sololitu, 35x44 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

Nejdelší strana: 44 cm

signováno nečitelně
112191. Cirkus
Dražba ukončena:25.02.2024 20:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč