Signováno nečitelně - Dáma v interiéru

Olej na plátně, 115x85 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 132 cm

Signováno nečitelně
91897. Dáma v interiéru
Dražba ukončena:12.03.2023 20:10:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč