signováno nečitelně - Kubistické zátiší

Olej na kartonu, 43x31 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
28950. Kubistické zátiší
Dražba ukončena:27.02.2019 21:41:36
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 300 Kč