signováno nečitelně - Květinový průvod

Kombinovaná technika, 55x43 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

signováno nečitelně
29670. Květinový průvod
Dražba ukončena:27.03.2019 21:56:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 100 Kč