signováno nečitelně - La Rochette

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
32339. La Rochette
Dražba ukončena:29.05.2019 19:48:52
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč