signováno nečitelně - Mariánské Lázně

Olej na překližce, 48x70 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Nerámováno.

Stav: Malba v krajích poškozena.

signováno nečitelně
307469. Mariánské Lázně
Dražba ukončena:01.02.2021 20:07:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč