signováno nečitelně - Motiv z venkova

Olej na plátně, 52x71 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 79 cm

signováno nečitelně
111757. Motiv z venkova
Dražba ukončena:11.02.2024 20:38:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč