signováno nečitelně - Motiv z venkova

Olej na plátně, 46x36 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 68 cm

signováno nečitelně
81171. Motiv z venkova
Dražba ukončena:27.07.2022 22:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč