signováno nečitelně - Na pobřeží - Dobový rám

Olej na plátně fixovaném na překližce, 21x32 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 47 cm

signováno nečitelně
109207. Na pobřeží - Dobový rám
Dražba ukončena:14.01.2024 21:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč