signováno nečitelně - Na trhu

Olej na kartonu, 59x70 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

signováno nečitelně
20495. Na trhu
Dražba ukončena:31.05.2018 19:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč