Signováno nečitelně - Odpoledne u statku

Olej na kartonu, 17x23 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 30 cm

Signováno nečitelně
94724. Odpoledne u statku
Dražba ukončena:31.05.2023 22:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč