signováno nečitelně - Párové obrazy: Sedlák a Selka

Oleje na plátnech, 60x33 cm. Signovány vpravo dole nečitelně. Rámy.

Pozn.: Rámy poškozeny.

signováno nečitelně
22612. Párové obrazy: Sedlák a Selka
Dražba ukončena:27.09.2018 19:05:07
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 600 Kč