signováno nečitelně - Písařské zátiší

Olej na kartonu, 32x41 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Středoevropský malíř 2. pol. 19. století. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
20561. Písařské zátiší
Dražba ukončena:31.05.2018 21:00:25
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 700 Kč