Signováno nečitelně - Plachetnice na mořských vlnách

Olej na plátně, 55x81 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 100 cm

Signováno nečitelně
107076. Plachetnice na mořských vlnách
Dražba ukončena:13.12.2023 23:22:37
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč