signováno nečitelně - Pohled na zámek

Olej na kartonu, 18x24 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
307847. Pohled na zámek
Dražba ukončena:10.03.2021 20:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč