Signováno nečitelně - Předjaří na vsi

Olej na plátně, 50x66 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 82 cm

Signováno nečitelně
84159. Předjaří na vsi
Dražba ukončena:18.09.2022 20:33:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč