Signováno nečitelně - Setkání

Olej na překližce, 32x20 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 42 cm

vydraženo top
Signováno nečitelně
111993. Setkání
Dražba ukončena:18.02.2024 20:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč