signováno nečitelně - Střechy

Olej na plátně, 90x65 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Datováno 76. Nerámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
29213. Střechy
Dražba ukončena:28.02.2019 21:33:26
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 500 Kč