Olej na kartonu, 35x26 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.
Nejdelší strana: 40 cm
Tento nádherný obraz "Tančící dívka při měsíčku" ukazuje krásnou mladou ženu, jak tančí pod jasným nočním nebem. Toto dílo osloví všechny milovníky umění a romantiky. Jemné a pastelové barvy obrazu vytváří klid a krásu, která připomíná snovou krajinu. Obraz je vyjádřen v realistickém stylu a ukazuje detaily tančící dívky, jako jsou její pohyby a póza.Tento obraz je skvělou volbou pro každou místnost, kde by se chtěl majitel obklopit krásou a harmonií a vnést do ní romantickou atmosféru.