signováno nečitelně - Valašský pasák

Olej na kartonu, 50x37 cm. Signováno vpravo dole nečitelně, datováno 40. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

signováno nečitelně
29949. Valašský pasák
Dražba ukončena:28.03.2019 22:04:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 600 Kč